www.tomzal.pl

poniedziałek, 12 stycznia 2015

Zastosowanie rolet podwójnie plisowanych

Na rynku mamy sporo rodzajów rolet, mogą to być rolety klasyczne, rolety rzymskie, austriackie czy plisowane, rolety adaptacyjne i mini roletki. Dzisiaj przybliżymy wam nieco zalety rolety podwójnie plisowanej. Przestrzenny materiał sprawia, że roleta jest przede wszystkim energooszczędna, nie traci jednak przez to na atrakcyjności - nadal spełnia funkcję dekoracyjną. Rolety podwójnie plisowane mają konstrukcję plastra miodu z przestrzeniami powietrznymi oraz aluminiową wewnętrzną powłoką izolującą.


Wybór tego typu rolety to świetny wybór, jeżeli szukacie rozwiązania, które będzie praktyczne zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy. Szczególnie idealne warunki zapewnia do snu- konstrukcja i kształt rolety zapewni 100% zaciemnienia w ciągu dnia, tym samym, jeżeli nie jesteście zwolennikami wstawania o brzasku, będziecie mogli dużo dłużej cieszyć się spokojnym snem. Dodatkowo roleta podwójnie plisowana posiada wyjątkowe właściwości izolacyjne, dzięki czemu sypialnia pozostanie chłodna latem, a ciepła zimą. Opuszczona podczas chłodnych dni zmniejszy straty ciepła nawet o 34% (dzięki izolacyjnej powłoce aluminiowej).  Natomiast latem będzie chronić was przed upalnym słońcem. Nawet tak drobne zabiegi pozwolą wam znacznie obniżyć rachunki za ogrzewanie oraz utrzymać stałą temperaturę we wnętrzu.

Funkcjonowanie rolety podwójnie plisowanej


Prowadnice są wąskie i niemal niewidoczne, a przesuwanie odbywa się za pomocą górnej lub dolnej listwy, więc będziecie mogli zatrzymać ją w dowolnym miejscu. To, co podoba się większości to, że roleta nie ma widocznych sznurków, a materiał pozbawiony jest niepotrzebnych dziur podkreślając wyjątkowo atrakcyjny i elegancki wygląd. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz